www.csmahalle.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.csmahalle.benimforum.biz

SPECİAL FORUM(ÖZEL)

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)

5 posters
YazarMesaj
seqeR_qirL

seqeR_qirL

eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) Empty
MesajKonu: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 9:52 pm

aRqadasLar konumus asK..Burada isTeyen heRqes aSqLarını yasabiLir isTeyen bnDen yaRdım isTeyebiLir iCinisdeki Teq kıs oLrk kısLarn duyquLarını az cok phende biLiorm yaRdımcı oLabiLirim xP HepinisDen asqLarınısLa , hosLandıkLarınısLa iLqiLi msjLar bekLiorm =) Cool
seqeR_qirL

seqeR_qirL

eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) Empty
MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 10:00 pm

pHen oquLdaqi Her yasTan kiSinin sırLarını payLastıqı kisiYim özeLLiqLe konu aSqsa..
FaqaT bnmDe byK bir soRunum wR pHen Kmseye anLatamadıqım bu Konuyu szLere acmak isDiorm...
pHen ne kdR cok aRqLarımın aSq DoqToru oLsamda Kendi aSqLarımDa hep Henüz biR iLacı buLunmamıs biR hasTayımdır.. We suanki önemLi oLan cok seweRek cıkmaya basLadıqım Kisi haKKında...Nese Konuya giRim en iiSi phen;
Ben biRisiyLe cıKıorm kenDisini cok seFioRm faKaT aRdıq bna eSqi deeRi weRmioR..Bu beni icTen iCe yeSe biLe kmseYe anLatamıorm sizCe onDan ayRıLmaLı myım yoKsa giTTiqi yeRe qadaR süRdürmeLimiyim ??
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:29 am

BenCe akLın waRsa ayRıL SeNı DaHa ChoqK UzeR BeNDeN SaNa BıR TawSıYe Very Happy Ben eN FazLa 1 aY CıKıP BıRaKıRım CunKu Ne oNLa oynamak ısterım ama oynıyorum orasıayrı bı konuda Very Happy ama fazla oynamak ıstemem bana baqlanmasın bende baqlanmıyım yoksa herseyde basarısız oluurum lan onu dusunmekten aklını kullan ayrıl Very Happy
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyPerş. Şub. 12, 2009 2:05 pm

xD xD Hasdasın yHa
aMa soRunda buRda bna fasLasıyLa baqLandı qecenLerde söz eTTim bu Konudan we inanıLmaz deRece köTü oLdu neyapCaqımı biLemioRm xS
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyPerş. Şub. 12, 2009 2:27 pm

BenCe SaLLa qıTsıN BeNı DıNLe Sen Very Happy
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyPerş. Şub. 12, 2009 7:12 pm

xD xD hasDasn yha
pFF... aL basına bi beLa daa .. simdi buda arTıq bi iKi ay boyunCa peSimi bıRaqmassS oquLa fLn qeLr.. neSe yHa hic yokTan cıKısLarLa peSime daqıLanLar fLn oLmas onuN saYesinDe xD xD xD
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyPerş. Şub. 12, 2009 7:56 pm

nihahahahahah nan bence bırak o dınqoyu sewmıosan eqer sewıorsan kusra bakma ama aklın warsa bırak sonra okulda asp qıbı kalırsın nan Very Happy:Very Happy:D:D:D
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:05 pm

oLum phen isTesemde saP qiBi qaLamam xD dieLim o phenden ayrıLdı ayrıLdıqı anda giDerm bni seweN doLu heRhnqi biRiyLe onuN qözünün önüNde cıkmaya basLarım xD xD o zmn qiM sap oLur biLemicem xD
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyCuma Şub. 13, 2009 12:30 pm

Yaw HeHe BoS BuLDuN SaLLa xDxD SaDeCe Bı SaKa
Very Happy
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyCuma Şub. 13, 2009 3:00 pm

Ben Ce Askı masqqıı BıraKında En iiisi qood like Yani admın cok Karizma SozLeer we YorumLar Yapıyo bni BaqLadı Kndine waLLa asKım cok yakısıkLı ve Karızmatık qoodddd
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 7:43 am

WoW Very Happy:D DoRuDuR pHe Very Happy BıSı DeMıoRuM SaNa KıZMa HeMeN Sad
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 10:35 am

aşkmı bikez aşık oldum daha da olmadım o kızda zaten okuldan ayrıldı kısa bir aşk idi.Very Happy
https://csmahalle.yetkin-forum.com
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 2:48 pm

Very Happy aLLa SeNı NaPmAsIN Very Happy
yokum

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 2:56 pm

Aşk Aptallıkdır ınsana acıdan baska bısı vermes Mad
qooD_like

qooD_like

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 6:28 pm

saol ittifatlarından dolayı tksrler
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)   eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 10:49 pm

yhaa aRqadaslar walla bunu phen yasmadım birisi üyeLiqimLe qiRmis yemin eDiorm bunu ben yasmadım
"Ben Ce Askı masqqıı BıraKında En iiisi qood like Yani admın cok Karizma SozLeer we YorumLar Yapıyo bni BaqLadı Kndine waLLa asKım cok yakısıkLı ve Karızmatık qoodddd"

eMinim buRada byK asqLar cıkabiLir heM eqLenir heMde cöpcaTanLıq yapaRısS ;)
1 sayfadaki 1 sayfası