www.csmahalle.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.csmahalle.benimforum.biz

SPECİAL FORUM(ÖZEL)

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD

5 posters
YazarMesaj
seqeR_qirL

seqeR_qirL

Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD Empty
MesajKonu: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 6:55 pm

Bir gün marketin birinde meyve reyonunda meyvelerden tadıyordum. ݝşte kiraz, şeftali vs vs... Görevli de bana bakıyor ama ben hiç aldırmadan yemeye devam ediyorum. Sonun da görevli yavaşça yanıma yaklaştı ve: "Abla karpuz da keselim mi?" dedi... xD xD Very Happy

2 sene önce Sevgililer gününde dolmuşla Kadıköy'e gidiyordum. Ö koltukta oturuyorum, çalan radyoda dj öyle bir anons yaptı"bu güzel sevgililer gününde simdi yanınızdaki o güzel insana dönüp elini tutun ve seni seviyorum deyin" Arkadakilere bir göz attım, oturan çiftler birbirlerinin elini tutup seni seviyorum dediler. Öüme dönerken şoföre gözüm takıldı ve şoför bana aynen sunu dedi: "Sakin aklından bile geçirme" xD xD xD Very Happy

Bir çift boğazda arabayla gezerken kızın çocuğu öptüğünü gören polisin anonsu abartısız öyleydi: "yiyişme sağa çek!" Razz xP

Yine her zamanki gibi IETT otobüsüne binmiştim. Kibar bir amca ineceği durağa yaklaşınca düğmeye bastı ve orta kapıya yaklaştı. Ama sevgili şoför otobüsü durdurunca sadece arka kapıyı açtı, orta kapıdan inecek amcayı fark etmedi. Bunun üzerine amca "Şoför bey, orta kapıyı rica edebilir miyim?" dedi. Şoför ne dese beğenirsiniz "Al götür, senin olsun" xD xD Very Happy

Arkadaş evde bangır bangır müzik dinliyormuş. Annesi de çıkarmış elektrik süpürgesini bütün evi süpürüyormuş. Tabi gürültüden aletin sesini duymuyo... Müziği kapatınca fark etmişler ki kadın çalışmayan süpürgeyle bütün evi dolaşıyormuş yarım saattir. xD xD xD lol!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 10:07 pm

hepsi komik paylaşım güzel tşkr edrim:DX
https://csmahalle.yetkin-forum.com
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyPaz Şub. 08, 2009 12:34 pm

eywaLLaq xD Daa phende dewaMı waR qeLecekk !! xD
yokum

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyPaz Şub. 08, 2009 7:39 pm

herzmn süfesin:D
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 9:13 pm

eywaLLaq MaqmaCıqım sHende öLesin Wink Wink
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:31 am

SuPeRSıN LeM BıZı BoLe seyLeRLe quLDuR meYe DewaM eT Very Happy
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyPerş. Şub. 12, 2009 2:06 pm

eywaLLaq deMeqqi bzm buraLarda oLsan güLmeqden öLürsn bn Kawqayı biLe edeRqen kaRsımdakiyLe eqLeniom xD
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyPerş. Şub. 12, 2009 2:26 pm

zulalalalal Very Happy:D
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:00 pm

xD xD asdasdasdasd xD xD
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyCuma Şub. 13, 2009 12:31 pm

qeqweqweqw Very Happy:D YeTeR AmA Very Happy zulalalalaalala Very Happy
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyCuma Şub. 13, 2009 3:02 pm

sTop !! dmm buKdr qüLmeq yeTer baq sonRa daa yeni yabTırdıqım boToksm bozuLjakkk xD xD xD
spawnarif

spawnarif

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 7:41 am

zullalalalalalal Very Happy:D BoToKS He SeNı qıDı CaKMa BoToK'Cu Very Happy pHenCeD YeTeR:D
qooD_like

qooD_like

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 6:29 pm

asdasdasd
seqeR_qirL

seqeR_qirL

MesajKonu: Geri: Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD   Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 10:52 pm

xD xD xD

Ne anıLaR waRmıs dünYada yHa xD xD xD
1 sayfadaki 1 sayfası